Nowoczesna placówka dydaktyczna

Przedszkole

Przedszkole

Organizacja Przedszkola Kids World

Przedszkole Kids World funkcjonuje zgodnie z ustawą o systemie oświaty i rozporządzaniem MENiS. Jest niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod nazwą Integracyjne Przedszkole Niepubliczne „Kids World” pod nr 385/PN/14.

Budynek uzyskał zgodę Inspektoratu Sanitarnego, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Biura Edukacji (Wydział Edukacji i Wychowania).

Dostępne grupy:

Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2.5 do 6 lat. Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne. Kameralne grupy dają możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka, jak również wspierają łatwą adaptację. Nauczyciele w codziennej pracy stawiają na indywidualne potrzeby rozwojowe swoich podopiecznych. Grupy 12 osobowe.

Kids World

Adaptacja

Pierwsze dni w nowej przestrzeni są trudne dla dziecka, ale też i dla rodziców.
Wiemy o tym, dlatego mamy wypracowaną metodę, która przeprowadzi Was przez ten etap bezpiecznie i z delikatnością. Zaopiekujemy się Wami i dzieckiem.

Zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka, która w naszej placówce trwa 10 godzin.

Program polega na tym, że dziecko razem z rodzicem pierwszego dnia spędza 1h/2h z wychowawcą grupy tak by się poznać bliżej. Następnie w trakcie kolejnych dni uczestniczy wraz z opiekunem w naszym codziennym życiu przedszkolnym, poznaje zwyczaje panujące w grupie, a także ma okazję nawiązać kontakt z innymi dziećmi i nauczycielami. We wszystkich tych czynnościach może towarzyszyć mu mama lub tata co daje Rodzicom możliwość obserwowania swojej Pociechy w nowej sytuacji, a także poobserwować naszą pracę z bliska.

Przedszkole Kids World

Zajęcia w przedszkolu „Kids World”

English every day
Imprezy okolicznościowe i integracyjne w przedszkolu
Kids World

Zapisy do przedszkola

Jak zapisać dziecko?

Kontakt telefoniczny lub mailowy z placówką:
tel.: 517-218-077 lub 517 -203-017
e-mail: kidsworld.przedszkole@gmail.com

Wizyta w przedszkolu Kids World przy ul. Wybornej 4 w celu zawarcia pisemnej Umowy o Świadczeniu Usług.

Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń do czasu zapełnienia grupy. Liczba miejsc jest ograniczona.