Kids World

Żłobek

Kids World

Organizacja Żłobka Mini Kids World

Żłobek Mini Kids World funkcjonuje zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Jest niepubliczną placówką wpisaną do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy  pod nazwą Niepubliczny Żłobek  „Kids World”,  pod nr 379/Z/2018.

Grupa:

Do naszego żłobka przyjmujemy dzieci w wieku od 1.5 do 2,5. Kameralna grupa ( do 12 osób) daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka, jak również wspiera łatwą adaptację. Nauczyciele w codziennej pracy stawiają na indywidualne potrzeby rozwojowe swoich podopiecznych.

Kids World

Adaptacja

W grupie żłobkowej Mini Kids World dobra adaptacja dziecka jest jednym z najważniejszych zadań. Zależy nam na tym, aby każdy maluch zapoznał się i zdobył orientację w żłobkowej przestrzeni, aby nawiązał pozytywne relacje z grupą rówieśniczą oraz personelem placówki, a także aby wdrożył się w rytm dnia i przedszkolne rytuały.

Dlatego, jeśli zdecydują się Państwo na wybór naszej placówki zapraszamy do bezpłatnych zajęć adaptacyjnych. Będą one doskonałą okazją do tego, aby dziecko przez kilka godzin pobytu z nami (10 h w podziale na 2, 3 lub 4 dni) zapoznało się z przedszkolem, swoją przyszłą ciocią, kolegami i koleżankami.

Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się w placówce na adaptację. Mamy nadzieje, że zajęcia adaptacyjne pomogą w łatwiejszym starcie dziecka w naszej placówce.

Kids World

Wyprawka

Po podjęciu decyzji o wyborze naszego przedszkola warto zabrać:

Kids World

Nasze zajęcia

W naszej grupie żłobkowej Mini Kids World pod troskliwą opieką nauczycieli dzieci radośnie spędzają czas bawiąc się i ucząc. Treści programowe realizowane są w formie kreatywnych zabaw, które stanowiąc źródło przyjemności jednocześnie dostarczają bodźców stymulujących różne obszary umysłu Dziecka w żłobku.

Dzieci z tej grupy wiekowej uczestniczą w codziennych zabawach w języku angielskim. Edukacja dzieci w grupie żłobkowej pozwala na łatwe i szybkie przejście do następnego etapu jakim jest przedszkole.

Kids World

Zapisy do żłobka

Do grupy Mini Kids World przyjmujemy dzieci, które ukończyły  1,5 roku życia (warunkiem jest, aby dziecko samodzielnie chodziło).

Jak zapisać dziecko?

Kontakt telefoniczny lub mailowy z placówką:
tel.: 517-218-077 lub 517 -203-017
e-mail: kidsworld.przedszkole@gmail.com

Wizyta w przedszkolu Kids World przy ul. Wybornej 4 w celu zawarcia pisemnej Umowy o Świadczeniu Usług.

Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń do czasu zapełnienia grupy. Liczba miejsc jest ograniczona.